Dry days Enürezis Alarm

Dry days  enürezis alarm bir iki damla idrar kaçırıldığında  aktive olur,ses veya ses + titreşimle uyarılan kişinin uyanıp mesanesini kontrol etmesini sağlar.  İdrarın gelmesi ,altını ıslatma, alarmın çalması ve uyanma periyodunun tekrarlamasıyla beyin şartlanarak kişi alt ıslatmadan uyanmayı veya sabah kuru kalkmayı öğrenmektedir .

Kullanımı rahat ve kolaydır.

 

 

 K I Z   E R K E K
kız

kese

Duyargaların içine konmasına yarayacak olan bezleri külotlara dikilir. Çocuğunuz erkek ise bezi külotun dış ön yüzüne dört tarafından dikiniz. Çocuğunuz eğer kız ise, bezleri külotun yine ön dış yüzüne ancak biraz daha alt tarafa dikiniz. Kullandığınız külotların pamuktan yapılmış olmalıdır

 

erkek
Dikim işlerinden sonra, kullanım sırasında alarm cihazını pijamanın omuz kısmına klips ile tutturun ve ara kabloyu pijamanın içinden geçirerek, külota dikmiş olduğunuz bezin içine yerleştirin.
SENSORDEN ALARMA GİDECEK KABLO , ÇOCUĞUN UYURKEN İSTEM DIŞI YAPACAĞI BİR HAREKET İLE KOPMAMASI İÇİN KIYAFETİNİN İÇİNDEN GEÇİRİLMELİDİR
çocuk enuretik
İlk bir-iki hafta süresince çocuğunuza yardımcı olunuz.Alarmın çalışmasını takiben çocuğunuzu yataktan kaldırarak, tutmuş olduğu idrarını tuvalette sonlandırmasını sağlayın ve buna alıştırın.Alarm çalıştığında onu asla siz susturmayın.Sadece odanın ışığını açın ve çocuğunuz uyanana dek alarmın çalmasına izinverin.Çocuğunuz uyanıp alarmın duyargasını silerek alarmı susturduktan sonra çocuğunuzun yüzünü soğuk suyla yıkayınız. Bu işlemleri iki-üç hafta içinde çocuğunuzun tek başına yapabilmesini sağlayın.

 

 

 

ÇOCUĞUN ALARMA CEVAP VERMESİ UYKUDAN UYANMASI BAŞLANGIÇTA BİRKAÇ HAFTA ALABİLİR.

 Sadece Dry days enürezis alarmlarda 

Ses sadece tek frekanslı dalga olmayıp, vücut tarafından algılanan birçok farklı frekanstan oluşur
Dry days  enürezis alarm da kullanılan buzzer tüm frekans elemanları insan kulağının duyabildiği frekans aralığı içerisinde özel bir ses çıkarmaktadır. Bu sesin avantajı,farklı frekans ve desibelden yayılması nedeniyle işitsel alışkanlık yapmaması,işitme problemi olan kişiler tarafından dahi çok yüksek ses olmadan kolaylıkla duyulabilmesi ve çevresel gürültülerden etkilenmemesidir.
Diğer  ve çin malı kapı,pencere alarmlarından uyarlanan  sıradan cihazlarda bu mümkün değildir sesin uykuda duyulmaması ve alışkanlık yapması nedeniyle tedavi uzamaktadır veya başarısız olmaktadır !
 Alarm cihazları çocuğun veya kişinin yaşına , uyku ağırlığına ve sosyal durumuna göre seçilmelidir. Rasgele kullanılan alarm cihazları sonuç vermeyince
bu yöntemin de işe yaramadığı gibi yanlış bir kanaat oluşacaktır. Bu da, tedavi imkanı olan bir sorunun çözümsüz kalmasına neden olabilir.
Ürünlerimizi incelemek için lütfen tıklayınız

 

dry days özellik

 

Bu sitenin içerigi yalnizca Dry days enürezis alarm hakkinda bilgi verme amacina yöneliktir; bir doktorun degerlendirmesinin yerini tutmayi amaçlamamaktadir. Sitede yer alan ürünlerin kullanimiyla ilgili öncelikle doktorunuzun görüsüne basvurmaniz önemlidir.
 
 Tüm tibbi konularda en iyi öneriyi, sizin gereksinimlerinizi bilen doktorunuz verebilir.