Marka yaratmanin, ürün gelistirmenin ve bunlari pazarda tutundurarak kalici olmanin degerine ilk günden beri inandigimiz için, tasarim ve patenti kendi üzerimize ait olan  ürünlerimizi yurt içi ve yurt disi pazarlarda tüketicilerin begenisine sunduk. Ürünlerimizin pazarlarda aranilan ve begenilen ürünler olmasi bize gurur veriyor.

Dry days adiyla  basariyla üretmekte oldugumuz cihazimiz, birçok ilimizin üniversite ve özel hastahanelerinde degerli hekimlerimiz tarafindan güvenle tavsiye edilip reçetelendirilmektedir.

Günümüz teknolojisini yakindan takip eden ve çalismalarina her geçen gün yenisini ekleyen uzman kadrosu ve ar ge çalismalari ile, yurt içi ve yurt disinda her geçen gün artan müsteri memnuniyeti ile adindan söz ettirmis; ve  medikal sektöründe saygin bir yer edinmistir. 

 Müsterilerimize en iyi hizmeti suna bilmemiz için firma politikasi olarak yurt içi ve yurt disinda bayilerimizin ve tüketicilerin ürünlerimiz üzerindeki olumlu yorumlarini ve göstermis olduklari begenilerini sarsacak her türlü girisimcilere karsi türk patent enstitüsü tarafindan marka ve patent belgesi tescili yapilmis olup siz degerli müsterilerimize böyle bir hizmet ve ürünü sunmaktan gurur duymaktayiz.